Arrestohet 44 vjeçari në Ersekë, abuzoi seksualisht me djalin 18 vjeçar, denoncimi nga e ëma

Publikuar tek: aktualitet, më 09:51 20-11-2015 Arrestohet 44 vjeçari në Ersekë, abuzoi seksualisht me djalin 18 vjeçar, denoncimi nga e ëma

Një 44 vjeçar është arrestuar nga policia në Ersekë pasi ka abuzuar seksualisht me 18 vjeçarin me inicialet A.K.

I arrestuari është Ilir Veizi me banim në Ersekë. Arrestimi i tij erdhi pas kallëzimit penal nga e ëma e 18 vjeçarit i cili është me probleme mendore. Duke shfrytëzuar këtë fakt, Veizi ka abuzuar seksualisht me 18 vjeçarin por ka rënë në prangat e policisë dhe do përballet me drejtësinë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "QKR”, në pranga për korrupsion aktiv 49 vjeçari në Fier
Kush është nëna e foshnjes së vdekur që u fotografua dje në QSUT, hedhur mbi karrige. Lexoni historinë tronditëse »
Article Logic
Execution time: 0.013070106506348
array(1) { ["section"]=> string(96) "arrestohet-44-vjecari-ne-erseke-abuzoi-seksualisht-me-djalin-18-vjecar-denoncimi-nga-e-ema-25869" }