Arrestohet 49 vjeçari, masakroi gruan në sy të fëmijëve

Publikuar tek: aktualitet, më 17:37 10-04-2018 Arrestohet 49 vjeçari, masakroi gruan në sy të fëmijëve foto ilustruese

Një 49 vjeçar nga qyteti i Lezhës është arrestuar ditën e sotme, pasi kishte ushtruar dhunë ndaj së shoqes në sy të fëmijëve.

Sipas informacioneve, lezhjani i identifikuar si Viktor Luca ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike të përsëritur ndaj gruas së tij.

Policia ka bërë të munduar arrestimin e tij, ndërkohë që materialet hetimore kanë kaluar në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor në Lezhë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vetëvaret i riu në Pogradec, çfarë rezultoi nga hetimet
Prokuroria: 8 vite burg për ish-shefin e rendit të përfshirë në kultivim droge »
Article Logic
Execution time: 0.011023998260498
array(1) { ["section"]=> string(61) "arrestohet-49-vjecari-masakroi-gruan-ne-sy-te-femijeve-116404" }