Arrestohet aktorja e famshme, ushtroi dhunë dhe i hodhi acid të dashurit

Publikuar tek: bota, më 17:22 09-05-2017 Arrestohet aktorja e famshme, ushtroi dhunë dhe i hodhi acid të dashurit

Aktorja Estela Woren është arrestuar për shkak se ka ushtruar dhunë ndaj të dashurit të saj.

Aktorja e “Planetit të majmunëve” dhe i dashuri i saj janë grindur në banesën e tyre në Kaliforni.

Pasi aktorja e ka sulmuar i dashuri ka bërë denoncim në polici, ndërsa mbi të rëndon akuza dhunë në familje. Gjatë zënkës mësohet se aktorja ka përdorur acid, por nuk duhet nëse e ka bërë qëllimisht.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndihmësmjeku i shpëton jetën vetes, pësoi atak kardiak
I ngordhi macja, mërzitet edhe fqinja e i çon një letër ngushëllimi (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011882066726685
array(1) { ["section"]=> string(77) "arrestohet-aktorja-e-famshme-ushtroi-dhune-dhe-i-hodhi-acid-te-dashurit-78034" }