Arrestohet aktorja e telenovelës ‘Ezel’, akuzohet për trafik droge

Publikuar tek: bota, më 09:25 31-01-2017 Arrestohet aktorja e telenovelës ‘Ezel’, akuzohet për trafik droge

Aktorja e njohur e serialit turk mjaft të njohur edhe në Shqipëri ‘Ezel’, Berrak Tüzünataç është arrestuar.

Sipas CNN aktorja akuzohet se është pjesë e një rrjeti trafikimi dhe përdorimi të lëndëve narkotike.

Mësohet se kjo nuk është hera e parë Berrak Tüzünataç përfshihet në çështje të tilla me policinë, ndërsa arsyeja ngelet e njëjta, telashet me drogën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fiksimi i Donald Trump me ngjyrën “gold” e ka një shpjegim, ja çfarë thonë psikologët (Foto)
Policia bastis Parlamentin pas skandalit për punën false të gruas së politikanit »
Article Logic
Execution time: 0.013277053833008
array(1) { ["section"]=> string(69) "arrestohet-aktorja-e-telenoveles-ezel-akuzohet-per-trafik-droge-67199" }