Arrestohet autori i masakrës së Vitit të Ri në Stamboll

Publikuar tek: bota, më 23:55 16-01-2017 Arrestohet autori i masakrës së Vitit të Ri në Stamboll

Mediat turke raportojnë se forcat speciale ka arritur të arrestojë autorin e sulmit terrorist në një klub nate në Stamboll me 39 të vrarë e dhjetëra të plagosur, Abdulkadir Masharipov.

Shteti Islamik mori përgjegjësinë e sulmit makabër në natën e ndërrimit të viteve.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011806964874268
array(1) { ["section"]=> string(61) "arrestohet-autori-i-masakres-se-vitit-te-ri-ne-stamboll-65722" }