Arrestohet autori i plagosjes në qendër të Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 21:20 27-09-2015 Arrestohet autori i plagosjes në qendër të Tiranës

Është arrestruar pak çaste më parë autori i plagosjes me armë zjarri ditën e sotme në qendër të Tiranës.

26 vjeçari Bledar Vani është arrestuar nga forcat e policisë pranë Rrugës “Vasil Shanto”. Bledar bani plagosi me armë zjarri në këmbë Martin Iskurtin, i cili u dërgua në Spitalin e Traumës ku edhe iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale. Konflikti nisi fillimisht te “Sahati” i Tiranës dhe vijoi m te “Ushtari i Panjohur” ku mbeti i plagosur 27 vjeçari.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohen 7 shpërndarës droge në Tiranë
Tiranë, makina bie në greminë, humb jetën drejtuesi »
Article Logic
Execution time: 0.011224985122681
array(1) { ["section"]=> string(56) "arrestohet-autori-i-plagosjes-ne-qender-te-tiranes-21780" }