Arrestohet dhëndri, ngacmoi seksualisht kamarieren në ditën e dasmës

Publikuar tek: bota, më 17:35 09-02-2019 Arrestohet dhëndri, ngacmoi seksualisht kamarieren në ditën e dasmës

Një burrë është arrestuar me akuzën e ngacmimit seksual të një kamariereje në ditën e dasmës së tij.

31-vjeçari ishte në dasmën e tij kur iu afrua kamarieres dhe i tha: ‘Mund të bëni çfarë të doni me mua, do ju jap 100 dollarë’.

Ajo refuzoi, ndërkohë dhëndri e ndoqi në banjo dhe filloi ta prekte.

Mattheë Aimers doli me pranga në duar nga ceremonia që po zhvillohej në Filadelfia.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013304233551025
array(1) { ["section"]=> string(74) "arrestohet-dhendri-ngacmoi-seksualisht-kamarieren-ne-diten-e-dasmes-152174" }