Arrestohet greku në Janinë, tentoi të transportonte 10 kilogram marijuanë nga Shqipëria drejt vendit fqinj

Publikuar tek: rajon, më 22:01 05-12-2020 Arrestohet greku në Janinë, tentoi të transportonte 10 kilogram marijuanë nga Shqipëria drejt vendit fqinj Makina e grekut e mbushur me droge

Një shtetas grek është arrestuar nga policia në autostradën Janinë-Kozan, pasi policia tentoi të transportonte drogë nga Shqipëria drejt Greqisë.

Gjatë kontrollit në makinë atij iu gjetën 10 pako me 9.95 kilogram marijuanë dhe 121.5 gram hashash.

Lajmi bëhet me dije nga polciia greke, ndërsa ende nuk dihet nëse droga vinte nga Shqipëria apo ishte futur në vendin tonë nga ndonjë shtet tjetër.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ALERT në Itali, vendi fqinj do të përfshihet nga stuhi të FUQISHME, ja si do të ndikojë në Shqipëri
Castropignano, një tjetër fshat italian që shet shtëpi me 1 euro »
Article Logic
Execution time: 0.011960029602051
array(1) { ["section"]=> string(112) "arrestohet-greku-ne-janine-tentoi-te-transportonte-10-kilogram-marijuane-nga-shqiperia-drejt-vendit-fqinj-230312" }