Arrestohet hajduti serial i banesave në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:34 11-02-2018 Arrestohet hajduti serial i banesave në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 28-vjeçar i cili ishte në kërkim për vjedhje të kryer në bashkëpunim. Për të kishte vendosur Gjykata e Tiranës masën e arrestit me burg.

Mëshohet se i arrestuari është Mateo Gjipali, i cili ka qenë i dënuar më parë vjedhje.

Gjykata e Tiranës e ka dënuar në mungesë Gjipalin me 1.6 vite burg, pasi në Ndroq ka vjedhur banesën e shtetasit O.K. duke marrë sende të ndryshme elektroshtëpiake dhe vegla pune. I arrestuari iu dorëzua Policisë së Tiranës për veprime të mëtejshme proceduriale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen 10 kilogram heroinë brenda një kamioni në Portin e Durrësit (DETAJE)
Vrasja e Devi Kasmit/ Efthimiou flet me telefon nga burgu: Tragjike kjo që po më ndodh »
Article Logic
Execution time: 0.010848999023438
array(1) { ["section"]=> string(53) "arrestohet-hajduti-serial-i-banesave-ne-tirane-109923" }