Arrestohet i shpalluri në kërkim ndërkombëtar, Fatos Leçini

Publikuar tek: aktualitet, më 09:12 27-02-2015 Arrestohet i shpalluri në kërkim ndërkombëtar, Fatos Leçini

Policia e Kavajës dhe ajo e Beratit kanë arrestuar të shpallurin në kërkim  në kuadër të operacionit  të koduar “Shpiragu”.

I shpalluri në kërkim ndërkombëtar Fatos Leçini u arrestua nga policia në malin e Shpiragut në komunën Sinjë të qarkut të Beratit.

Leçini ishte dënuar  me 3 vite e 6 muaj burg për vjedhje nga Gjykata e Kavajës dhe kërkohej nga policia që prej vitit 2007 .

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Furgoni përplas këmbësorin, humb jetën pas dëmtimeve në kokë
Në pranga dy femra, shpërndanin drogë në Elbasan e Gramsh »
Article Logic
Execution time: 0.01186990737915
array(1) { ["section"]=> string(63) "arrestohet-i-shpalluri-ne-kerkim-nderkombetar-fatos-lecini-4542" }