Arrestohet Kristina, ja si i fuste në kurth viktimat që grabiteshin me dhunë nga tre vëllezërit (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:32 04-04-2017 Arrestohet Kristina, ja si i fuste në kurth viktimat që grabiteshin me dhunë nga tre vëllezërit (Foto)

Policia e Tiranës ka arrestuar 20 vjeçaren Kristina Pjetri, e dashura e njërit prej 3 grabitësve që zhvasnin me dhunë qytetarët duke iu marrë sendet me vlerë.

Policia ka zbuluar edhe skemën e grabitjeve. Kristina shtirej sikur makina e saj prishej dhe i kërkonte tekefonin qytetarëve për të thirrur ndihmë. Por në vend të ndihmës, ajo telefononte të dashurin e saj dhe dy vëllezërit e tij, të cilët me dhunë grabisnin viktimën.

aqweqwe4235r24t6u.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 8-vjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, ja ku është vendosur sot përkrenarja e Skënderbeut
Arrestohet laçiani i shpallur në kërkim ndërkombëtar (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.013043165206909
array(1) { ["section"]=> string(105) "arrestohet-kristina-ja-si-i-fuste-ne-kurth-viktimat-qe-grabiteshin-me-dhune-nga-tre-vellezerit-foto-74097" }