Arrestohet manjaku, i jepte dashuri dhe pastaj i vriste me drogë (Çfarë iu gjet në celular)

Publikuar tek: bota, më 12:30 01-03-2019 Arrestohet manjaku, i jepte dashuri dhe pastaj i vriste me drogë (Çfarë iu gjet në celular)

Një 30-vjeçar është arrestuar sot në Londër pasi ai akuzohët se ka vrarë një vajzë 24-vjeçare të quajtur Louella Fletcher.

 

Çifti ishte i lidhur prej një viti dhe përdorte lëndë narkotike. 30-vjeçari Ceon Broughton i dha vajzës një dozë të madhe droge dhe pastaj e filmoi pasi ajo ishte pa ndjenja brenda një autobuzi pas festivalit britanik “Bestival”.

Në telefonin e 30-vjeçarit u gjenden dhe video të tjera me vajza që kishin humbur ndjenjat e tyre pasi 30-vjeçari i jepte qëllimisht lëndë narkotike dhe pastaj i filmonte. Sipas autoriteteve britanike bëhet fjalë për një njeri me probleme psikiatrike pasi atij i pëlqen që të shikojë vajza duke vdekur dhe t’i filmojë ato.

Ceon Broughton tashmë gjendet në burg dhe pret seancën gjyqësore.

53142683_1203287493170186_4869756524341231616_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012334108352661
array(1) { ["section"]=> string(95) "arrestohet-manjaku-i-jepte-dashuri-dhe-pastaj-i-vriste-me-droge-cfare-iu-gjet-ne-celular-154722" }