Arrestohet në flagrancë për vjedhje, shihni çfarë zbulon policia (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:24 18-02-2018 Arrestohet në flagrancë për vjedhje, shihni çfarë zbulon policia (EMRI)

Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë shtetasin Dritan Çina, 45-vjeç. 

Ky shtetas dyshohet se në lagjen Nr.12 ka thyer xhamin e mjetit tip Nissan, në pronësi të shtetasit B.I dhe ka marrë 1 telefon cellular, 7.000 lekë dhe sende personale.

Gjatë kontrollit fizik të ushtruar nga policia, shtetasit të mësipërm, iu gjet dhe një sasi e konsiderueshme droge e llojit heroinë.

Sakaq, policia ështrë duke kryer hetimet paraprake.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sekuestrohen 250 kg drogë në Brindisi, arrestohen 1 italian dhe 2 shqiptarë (EMRAT-FOTO)
Ndjekje nga Kashari në Fushë-Krujë, si u arrestua i riu që kërkohej prej kohësh nga policia (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.012018918991089
array(1) { ["section"]=> string(75) "arrestohet-ne-flagrance-per-vjedhje-shihni-cfare-zbulon-policia-emri-110660" }