Arrestohet në flagrancë skraparlliu, çfarë i gjeti policia në banesë? (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:55 16-05-2017 Arrestohet në flagrancë skraparlliu, çfarë i gjeti policia në banesë? (FOTO)

Policia e Beratit ka vënë në pranga një person nga Skrapari.

Në banesën e tij iu gjet dhe iu sekuestruan armë, municione dhe drogë, pas një kontrolli në banesën e tij, në fshatin Çepan.  

Sipas policisë, gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e Bashkim Arapaj u gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale:

2 armë zjarri  automatik model 56, kalibër 7.62 mm;

2 pushkë sportive;

1 armë gjahu (çifte);

16.5 gram lëndë narkotike Cannabis Sattiva;

1071 fishekë modele të ndryshme;

5 krëhër pushke model 56;

1 thikë bajonet;

si dhe 1 shënjestër optike. 

18493966_10209831259280195_1037215602_o.jpg

18578472_10209831280600728_93929446_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I gjetën 63.5 kile marijuanë brenda banesës, arrestohet 34-vjeçari në Shkodër (EMRI)
Flamuri shqiptar në majën e botës, njihuni me sakrificën që po bën vajza nga Kosova në zonën e vdekjes në Everest (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011351108551025
array(1) { ["section"]=> string(78) "arrestohet-ne-flagrance-skraparlliu-cfare-i-gjeti-policia-ne-banese-foto-78773" }