Arrestohet në Greqi vrasësi serial shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 16:35 21-02-2015 Arrestohet në Greqi vrasësi serial shqiptar

Policia greke ka arrestuar një shtetas shqiptar, i cili dyshohet se ka kryer katër vrasje në shtetin fqinj.

Shqiptari përdorte emrin Edmond Papajani, por edhe pseudonime të tjera si Netian, Papagjan, apo Artan Burto.

Dyshohet se Papajani ka kryer katër vrasje në Greqi dhe e para rezulton më 30 mars 2008.

Policia i ka sekuestruar gjithashtu shqiptarit, 7 karta identiteti të falsifikuar, ndërsa mosha e tij nuk është ende e qartë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarmi pas videove, Didi mbledh shefat e komisariateve: Respektoni qytetarët
Policia kosovare aksion në lokalet e prostitucionit, ndalohen 9 shtetase shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.013103008270264
array(1) { ["section"]=> string(48) "arrestohet-ne-greqi-vrasesi-serial-shqiptar-4043" }