Arrestohet në Itali 27 vjeçari shqiptar, goditi ish-të dashurën greke me thikë në mes të rrugës

Publikuar tek: rajon, më 18:44 22-02-2021 Arrestohet në Itali 27 vjeçari shqiptar, goditi ish-të dashurën greke me thikë në mes të rrugës Ilustruese

Një 27 vjeçar nga Shqipëria është arrestuar ditën e sotme në Itali, pasi ka tentuar të vrasë ish-të dashurën e tij 20 vjeçare.

27 vjeçari e qëlloi disa herë me thikë studenten greke në qafë, gjoks dhe bark, ndërsa e reja u tranpsortua menjëherë drejt spitalit Mauriziano të Torinos.

Operacioni i saj zgjati rreth 6 orë, ndërsa tashmë ndodhet në kujdes intensiv jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë 27 vjeçari shqiptar u arrestua nga policia, ndërsa efektivët sekuestruan edhe armën e krimit.Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E kishte futur në çanta, 26-vjeçari shqiptar kapet me 40 kg drogë në kufirin me Malin e Zi (EMRI)
»
Article Logic
Execution time: 0.012933969497681
array(1) { ["section"]=> string(101) "arrestohet-ne-itali-27-vjecari-shqiptar-goditi-ish-te-dashuren-greke-me-thike-ne-mes-te-rruges-239816" }