Arrestohet në Suedi djali i Mehmet Shehut

Publikuar tek: aktualitet, më 18:16 17-05-2016 Arrestohet në Suedi djali i Mehmet Shehut

Është arrestuar në Stokholm të Suedisë, Skënder Shehu, djali i ish-kryeministrit komunist Mehmet Shehut.

Burime për Ora News bëjnë të ditur se Skënder Shehu u arrestua pasi në një banesë që ishte regjistuar në emër të tij dhe të një personi tjetër është gjetur një sasi kanabisi. 

Ndërkohë, policia suedeze vazhdon hetimet lidhur me ngjarjen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070810317993164
array(1) { ["section"]=> string(47) "arrestohet-ne-suedi-djali-i-mehmet-shehut-40732" }