Arrestohet në Tropojë GRUAJA trafikante e qenieve njerëzore, ishte dënuar me 15 vite burg (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:08 07-04-2018 Arrestohet në Tropojë GRUAJA trafikante e qenieve njerëzore, ishte dënuar me 15 vite burg (EMRI) Foto ilustruese

Arrestohet në Tropojë një grua e shpallur në kërkim dhe e dënuar për trafik të qenieve njerëzore.

Kështu, në pranga ka rënë Gjyle Hajdaraj, 57 vjeçe, banuese në Bajram Curr.

57 vjeçarja ishte dënuar me 15 vite burg nga Gjykata e Apelit për trafik personash.

Tashmë, e arrestuara do vuajë dënimin në qeli.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rëndë në Peshkopi, 3 vëllezër qëllojnë me armë një 23-vjeçar, i plagosuri në gjendje të rëndë te Trauma (DETAJE)
3 vëllezërit qëlluan me armë një 23-vjeçar, arrestohet një nga autorët në Dibër »
Article Logic
Execution time: 0.012861967086792
array(1) { ["section"]=> string(100) "arrestohet-ne-tropoje-gruaja-trafikante-e-qenieve-njerezore-ishte-denuar-me-15-vite-burg-emri-116018" }