Arrestohet në Vlorë i shumëkërkuari: Ka përdhunuar me dhunë fëmijë të moshës 14-18 vjeç (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:02 05-06-2017 Arrestohet në Vlorë i shumëkërkuari: Ka përdhunuar me dhunë fëmijë të moshës 14-18 vjeç (EMRI)

Policia ka arrestuar një person në kërkim të dënuar me 4 vite e 5 muaj burg ! Arrestohet shtetasi: Gjergji Memokondaj, 66 vjeç, banues në fshatin Babicë.

Policia ka bërë kapjen dhe arrestimin e shtetasit Gjergji Memokondaj, pasi ky shtetas ka qenë shpallur në kërkim për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale”me dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç parashikuar nga neni 101/1 i Kodit Penal.

Vepër penale për të cilën Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë me Vendimin nr.593, datë 03.12.2014, e ka dënuar këtë shtetas me 4 vite e 5 muaj burg.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Humbën kontaktet 4 ditë më parë, gjenden pranë xhamisë së Selitës dy të miturit amerikanë
Rrethohet lumi i Lanës, çfarë po ndodh në Tiranë? »
Article Logic
Execution time: 0.0099129676818848
array(1) { ["section"]=> string(97) "arrestohet-ne-vlore-i-shumekerkuari-ka-perdhunuar-me-dhune-femije-te-moshes-14-18-vjec-emri-81303" }