Arrestohet nën akuzën e “korrupsionit” drejtori i emergjencave civile në Lushnje

Publikuar tek: aktualitet, më 10:42 04-11-2015 Arrestohet nën akuzën e “korrupsionit” drejtori i emergjencave civile në Lushnje

Arrestohet nën akuzën e “korrupsionit” drejtori i emergjencave civile në Lushnje.

Policia e shtetit ka arrestuar sot shtetasin Robert Shtembari. Shtembari zotëronte postin e drejtorit të emergjencave civile në qytetin e Lushnjes. Dyshohet të ketë ushtruar korrupsion pasiv nën postin që ai drejtonte. Drejtoria e emergjencave civile është një strukturë e specializuar, përgjegjëse për menaxhimin e emergjencave civile.

Priten detaje të mëtejshme në lidhje me arrestimin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherri masiv në zyrat e OSHEE, momentet e rrahjes së policëve privatë me njëri-tjetrin
“Lazarati”, gjykim i shkurtuar për Gate Mahmutaj dhe 10 persona të tjerë »
Article Logic
Execution time: 0.012309074401855
array(1) { ["section"]=> string(84) "arrestohet-nen-akuzen-e-korrupsionit-drejtori-i-emergjencave-civile-ne-lushnje-24625" }