Arrestohet një 15 vjeçar në Fier, abuzoi seksualisht me 7 vjeçarin

Publikuar tek: aktualitet, më 07:07 14-07-2015 Arrestohet një 15 vjeçar në Fier, abuzoi seksualisht me 7 vjeçarin

Policia e Fierit ka arrestuar një 15 vjeçar pas denoncimit në polici se ka abuzuar seksualisht me një fëmijë 7 vjeçar.

Kallëzimi në Policinë e Fierit është bërë nga familjarët e 7 vjeçarit ditën e djeshme rreth orës 16:30 të cilët kanë deklaruar në polici se djali i tyre është dhunuar seksualisht.

Menjëherë është ngritur grupi hetimor të cilët kanë vërtetuar se me fëmijën 7 vjeçar me inicialet M.F është abuzuar seksualisht. 15 vjeçari me inicialet L.G i lindur në Fier u arrestua nga policia dhe po merret në pyetje. Ngjarja tronditëse mendohet se ka ndodhur në fshatin Daullas të Fierit në ambientet e pasme të një lokali.

7 vjeçari ndodhet në shtëpinë e tij nën kujdesin e një psikologu të vendosur për shkak të gjendjes së tij të rënduar në të cilën ndodhet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Naço shkarkon nga detyra drejtorin e arrestuar të Hipotekës në Lushnje
Zbulohen dhe asgjësohen 1822 rrënjë kanabis në Shkodër »
Article Logic
Execution time: 0.010356903076172
array(1) { ["section"]=> string(71) "arrestohet-nje-15-vjecar-ne-fier-abuzoi-seksualisht-me-7-vjecarin-16109" }