Arrestohet pensionisti, iu gjetën unazë, orë e vathë diamanti

Publikuar tek: bota, më 09:38 03-01-2016 Arrestohet pensionisti, iu gjetën unazë, orë e vathë diamanti

Një 63 vjeçar shqiptar me banim në Itali është arrestuar pasi bashkëpunonte me një grup hajdutësh duke shitur sende me vlerë të grabitura prej tyre.

Shqiptari me banim në Genova, është arrestuar gjatë finalizimit të operacionit “Bugs Bunny” të nisur në gusht kur u zbuluan 14 persona të përfshirë në 66 grabitje.

Pensionisti shqiptar shiste sende floriri për 20 euro grami ndërsa në momentin e arrestimit atij iu gjetën 2 mijë e 500 euro, unazë diamantësh, orë dhe vathë diamanti.

 

pen.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Ju jeni farë e keqe…”, britaniku dhunon një gay në metro në Londër, policia fillon hetimet
Ky është kryeministri “Kriminel i Vitit” shpallur nga OCCRP »
Article Logic
Execution time: 0.012695074081421
array(1) { ["section"]=> string(65) "arrestohet-pensionisti-iu-gjeten-unaze-ore-e-vathe-diamanti-29050" }