Arrestohet shpërndarësi i kokainës, sa drogë iu gjet në banesë të riut nga Lushnja (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:30 26-04-2017 Arrestohet shpërndarësi i kokainës, sa drogë iu gjet në banesë të riut nga Lushnja (EMRI)

Një i ri nga Lushnja u arrestua nga policia, pasi akuzohet se shpërndante drogë. Në pranga ra Klevis Kasa, 28 vjeç, banues në fshatin Fiershegan.

Arrestimi i tij u bë pasi nga informacionet e mara në rrugë operative se ky shtetas shpërndante lëndë narkotike  në doza, gjatë kuntrollit të ushtruar në banesën e tij u gjetën dhe u sekuestruan në cilësinë e provës matriale 217 gram lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sattiva, si edhe 29 doza lëndë narkotike e dyshuar Kokainë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve" parashikuar nga Kodi Penal. 

 

18155272_10209651946597490_819164291_n.jpg

 

18175561_10209651946317483_840149519_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e dyfishtë në Durrës, shoqërohen të dyshuarit e parë
Përplasi për vdekje me makinë drejtuesin e motoçikletës, arrestohet 31 vjeçari (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.0095789432525635
array(1) { ["section"]=> string(92) "arrestohet-shperndaresi-i-kokaines-sa-droge-iu-gjet-ne-banese-te-riut-nga-lushnja-emri-76469" }