Arrestohet shpërndarësi shqiptar i kokainës në Itali, si u ‘kap mat’ nga karabinierët në mesnatë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:39 23-02-2018 Arrestohet shpërndarësi shqiptar i kokainës në Itali, si u ‘kap mat’ nga karabinierët në mesnatë

Ka përfunduar në pranga në Itali, një 38 vjeçar shqiptar që shpërndante kokainë. Karabinierët e arrestuan ndërkohë që ai shpërndante lëndën narkotike jashtë një bari në Marzonacca.

38 vjeçari shqiptar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur nga mediat italiane për shkak të hetimeve, është konstatuar edhe me precedent të tjerë kriminalë.

38 vjecarit i janë gjetur në posedim 5 gramë e dyshuar kokainë dhe 800 euro në cash. Ishte thuajse mesnatë kur shqiptari, ishte duke hipur në makinën tip Volsvagen Golf në rrugën De’Liguori në Marzocca, për të shkuar drejt parkimit dhe u arrestua nga karabinierët.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010946989059448
array(1) { ["section"]=> string(100) "arrestohet-shperndaresi-shqiptar-i-kokaines-ne-itali-si-u-kap-mat-nga-karabinieret-ne-mesnate-111193" }