Arrestohet shqiptari me drogë në Milano, e “tradhtoi” nervozizmi

Publikuar tek: bota, më 07:40 10-04-2016 Arrestohet shqiptari me drogë në Milano, e “tradhtoi” nervozizmi Foto ilustruese

Shfaqi shenja nervozizmi teksa policia italiane e ndaloi.

Për rrjedhojë është ushtruar kontroll në makinën e tij ku është zbuluar një sasi droge prej 2 kilogramësh.

Bëhet fjalë për shqiptarin Artan Gjergji i cili u arrestua në Milano. 45 vjeçari e kishte fshehur kokainën në një çantë plastike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « David Cameron: Duhet ta kisha menaxhuar më mirë çështjen e “Panama Papers”
E tmerrshme, gruaja punon tokën, 80 gjarpërinj i dalin para dhe ja se ç’ndodh »
Article Logic
Execution time: 0.013942003250122
array(1) { ["section"]=> string(67) "arrestohet-shqiptari-me-droge-ne-milano-e-tradhtoi-nervozizmi-37290" }