Arrestohet shqiptari në Igumenicë, kapet me 4 kg marijuanë (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:42 31-12-2019 Arrestohet shqiptari në Igumenicë, kapet me 4 kg marijuanë (DETAJE) Foto ilustruese

Një shtetas shqiptar është arrestuar ditën e sotme pranë kufirit greko-shqiptar në Igumenicë.

Mësohet se shqiptari ende i paidentifikuar u kap në Kestrini.

I arrestuari kishte futur lëndë narkotike, përkatësisht 4 kilogramë marijuanë në çantën e shpinës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PUBLIKOHET fotoja e rrallë e varrimit të At Gjergj Fishtës dhe fjalimi BRILANT i Hoxhës për vdekjen e klerikut
Viti i Ri, Bashkia e Tiranës shtron drekë për njerëzit në nevojë në qendrat e saj sociale »
Article Logic
Execution time: 0.01159405708313
array(1) { ["section"]=> string(71) "arrestohet-shqiptari-ne-igumenice-kapet-me-4-kg-marijuane-detaje-190821" }