Arrestohet shqiptari në Itali me 450 kg drogë, i kishte spërkatur me benzinë që mos...

Publikuar tek: bota, më 16:11 20-01-2016 Arrestohet shqiptari në Itali me 450 kg drogë, i kishte spërkatur me benzinë që mos...

Një shqiptar i cili udhëtonte nga Vlora në Itali, arrestohet nga policia Italiane në portin e Brindizit për trafik droge e llojit marijuanë.

Ai ka tentuar të trafikojë 450 kilogram të cilat i kishte ndarë në 300 pako brenda fugonit të tij dhe i kishte spërkatur me benzinë për të mos u nuhatur nga qentë e policisë. Sipas mediave italiane, ai u arrestua dhe materialet iu referuan prokurorisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025400161743164
array(1) { ["section"]=> string(88) "arrestohet-shqiptari-ne-itali-me-450-kg-droge-i-kishte-sperkatur-me-benzine-qe-mos-30512" }