Arrestohet vëllai i deputetit shqiptar, qëlloi policin me grush

Publikuar tek: rajon, më 07:54 03-03-2018 Arrestohet vëllai i deputetit shqiptar, qëlloi policin me grush

Ka rënë në pranga vëllai i deputetit të Vetvendosjes, Rexhep Selimi, Ramadan Selimi është arrestuar nga policia.

Shkak për arrestimin e Ramadan Selimit është bërë fakti se ky i fundit ka qëlluar me grusht një punonjës policie.

“Rreth orës 18:00 është shoqëruar në stacion policor një person për sulm ndaj personit zyrtar dhe mospërfillje e urdhrave të policit. Njësitet përkatëse në bashkëpunim me prokurorin kujdestar po merren me rastin”,sqaroi zëdhënësja e policisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy gra kapen në video duke bërë 'magji të zezë' në derën e shqiptarit (Video)
S’ka të ndalur DROGA: Kapet anija me 2 TON ‘mall’, arrestohen 4 trafikantët »
Article Logic
Execution time: 0.0038580894470215
array(1) { ["section"]=> string(69) "arrestohet-vellai-i-deputetit-shqiptar-qelloi-policin-me-grush-112043" }