Arrestohet vlonjati, rrahu babain e tij 64-vjeçar (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:13 18-02-2020 Arrestohet vlonjati, rrahu babain e tij 64-vjeçar (DETAJE) Ilustruese

Arrestohet një 33-vjeçar për dhunë në familje.

Policia bën me dije se ka arrestuar për ‘Dhunë në familje’ shtetasin B.I., 33 vjeç, banues në Vlorë.

Arrestimi i tij u bë pasi ditën e djeshme në banesën e tij, dyshohet se ky shtetas ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij 64 vjeçar, për motive të dobëta.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084710121154785
array(1) { ["section"]=> string(62) "arrestohet-vlonjati-rrahu-babain-e-tij-64-vjecar-detaje-195607" }