Arrihet marrëveshja, Mourinho në krye të gjigandëve anglez

Publikuar tek: sport, më 09:31 17-04-2016 Arrihet marrëveshja, Mourinho në krye të gjigandëve anglez

Trajneri portugez, Jose Mourinho ka arritur marrëveshjen me klubin anglez të Manchester United. Gazeta gjermane “Bild” shkruan se Mourinho do të firmosë një kontratë 3 vjeçare me Man.United, që do e mbajë atë në Angli të paktën deri në vitin 2019.

Mourinho shihej si zëvendësuesi i Van Gaal në krye të djajve të kuq.

Ndërkohë, pritet që Zlatan Ibrahimovic të jetë transferimi i parë i teknikut portugez, i cili do të tentojë të rikthejë Manchester-in në krye të kompeticioneve angleze dhe europiane. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Interi mposht Napolin dhe i bën presion Romës
Donis Avdijaj pranon publikisht: Dua Shqipërinë, e ka vendos baba »
Article Logic
Execution time: 0.010065078735352
array(1) { ["section"]=> string(63) "arrihet-marreveshja-mourinho-ne-krye-te-gjigandeve-anglez-37896" }