Arsye ekonomike? Zbulohet pse u ndanë Inva Mula dhe biznesmeni i njohur Ethem Ramadani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:59 15-07-2019 Arsye ekonomike? Zbulohet pse u ndanë Inva Mula dhe biznesmeni i njohur Ethem Ramadani

Sopranoja e njohur Inva Mula i ka dhënë fund historisë së dashurisë me biznesmenin nga Kosova, Ethem Ramadani.

Ata së bashku kanë plot 11 vite dhe nga marrëdhënia e tyre ka ardhur në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Nina.

Burime për ‘Panorama Plus’, kanë treguar se arsyeja për ndarjen e tyre ka qenë gjendja ekonomike, pasi asnjëri prej të dyve nuk është në të njëjtën gjendje ekonomike që ishin në fillimet e lidhjes.

Miq pranë çiftit janë shprehur se për Invën, njohja me Ethemin, 11 vite më parë, ishte një histori princeshash, me pushime dimërore në kështjella e destinacione luksoze dhe pushime tremujore verore në jahtet e tij, ku Inva kishte të instaluar edhe pianon e saj.

Inva dhe Ethemi janë një ndër të paktët të cilët ruajnë miqësinë mes tyre edhe pas ndarjes. Ata janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit këto kohë, madje edhe për jetë nate.

auto_15inva11563185217.jpg

66453349_10156510838209150_3428217606899761152_n-770x433.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073931217193604
array(1) { ["section"]=> string(92) "arsye-ekonomike-zbulohet-pse-u-ndane-inva-mula-dhe-biznesmeni-i-njohur-ethem-ramadani-172297" }