Art i mrekullueshëm mbi sytë e femrave (Foto-Galeri)

Publikuar tek: kulture-art, më 16:38 31-01-2016 Art i mrekullueshëm mbi sytë e femrave (Foto-Galeri)

Për shumë femra është një sfidë e përditshme të realizojnë një vijë sa më të drejtë të drejtë teksa vendosim make up mbi sytë e tyre, por për një artist është tërësisht e kundërta.

Artisti Tal Peig krijon mbi qepallat e syve disa nga pamjet më të detajuara dhe të veçanta që e çojnë artin e “make-up” në një nivel tjetër.

sdfsdf.png

Screen-Shot-2016-01-21-at-14.10.48.png

Screen-Shot-2016-01-21-at-14.11.07.png

Screen-Shot-2016-01-21-at-14.11.46.png

Screen-Shot-2016-01-21-at-14.14.26.png

Screen-Shot-2016-01-21-at-14.14.52.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034335851669312
array(1) { ["section"]=> string(49) "art-i-mrekullueshem-mbi-syte-e-femrave-foto-31410" }