Arta Dade "flirt politik" me Ilir Metën pas "divorcit" me Edi Ramën

Publikuar tek: politike, më 09:39 27-04-2016 Arta Dade Ilir Meta, Arta Dade dhe Edi Rama

Arta Dade "flirt politik" me Ilir Metën pas "divorcit" me Edi Ramën. Një nga figurat më të njohura në PS, Dade shfaqi sot hapur vlerësimin e saj për kreun e LSI-së Ilir Meta, njëkohësisht kryetar i Kuvendit.

Dade u tërhoq me dëshirën e saj nga kandidimi për në Kryesinë e Partisë Socialiste, por sot ka vlerësuar mençurinë dhe vullnetin e Ilir Metës.

“ Jo vetëm për iniciativat parlamentare por edhe për mençurinë dhe vullnetin që ju drejtoni parlamentin aktual’’, i tha Dade-Metës.

Sot në Kuvend po mbahet  “Konferenca Vjetore Rajonale e Grave Parlamentare”, drejtuar nga Arta Dade dhe ku prezentë ishin Meta, ambasadori i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, z. Florian Raunig, ambasadorja e Hollandës, znj. Deëi van de Ëeerd etj.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0079069137573242
array(1) { ["section"]=> string(69) "arta-dade-flirt-politik-me-ilir-meten-pas-divorcit-me-edi-ramen-38807" }