Arta Dade merr dhuratën e veçantë nga Asambleja Parlamentare e OSBE (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 20:30 09-07-2017 Arta Dade merr dhuratën e veçantë nga Asambleja Parlamentare e OSBE (FOTO)

Pas largimit nga politita, ish-deputetja socialiste Arta Dade, ka marrë një dhuratë të veçantë në Asamblenë Parlamentare të OSBE-së.

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, dhe Arta Dade kanë qenë të dy të pranishëm por Asambleja i ka bërë një dhuratë Arta Dades për faktin se kjo e fundit nuk do të jetë më pjesë e saj.

Teksa ka mbajtur fjalën e fundit para Asamblesë, anëtarët e saj e kanë surprizuar duke i dhuruar një tufë lulesh si për lamtumirë.

ftgh4r6jurjygf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02533483505249
array(1) { ["section"]=> string(78) "arta-dade-merr-dhuraten-e-vecante-nga-asambleja-parlamentare-e-osbe-foto-85569" }