Arta Dades s'i shteron rinia, mënyra si e mban çantën në Jalë i tregon të gjitha

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:56 23-08-2016 Arta Dades s'i shteron rinia, mënyra si e mban çantën në Jalë i tregon të gjitha

Gjithnjë di të surprizojë për mirë në daljet publike, jo vetëm në ato që thotë, por edhe kujdesin që tregon për veshjen dhe stilin e saj.

Deputetja e PS-së, Arta Dade ka marrë pjesë në hapjen e kampingut të LRI-së në Jalë, ku ka tërhequr jo pak vëmendje. E veshur me një fustan veror dhe çantët e bardhë përpara trupit, Dade ka bërë sërish diferencën.

Me këtë pjesëmarrje në kampingut e LRI-së, deputetja e PS ka treguar edhe njëherë tjetër raportet e mira që ka me kreun e LSI-së, Ilir Metën, i cili ndodhej i ulur në krah të saj. 

14080937_10210014142739666_263324373_n.jpg

14101912_10210014143659689_618438343_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020897150039673
array(1) { ["section"]=> string(85) "arta-dades-s-i-shteron-rinia-menyra-si-e-mban-canten-ne-jale-i-tregon-te-gjitha-50651" }