Arta Dades s'i shteron rinia, mënyra si e mban çantën në Jalë i tregon të gjitha

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:16 24-08-2016 Arta Dades s'i shteron rinia, mënyra si e mban çantën në Jalë i tregon të gjitha

Gjithnjë di të surprizojë për mirë në daljet publike, jo vetëm në ato që thotë, por edhe kujdesin që tregon për veshjen dhe stilin e saj.

Deputetja e PS­së, Arta Dade ka marrë pjesë në hapjen e kampingut të LRI­së në Jalë, ku ka tërhequr jo pak vëmendje.

E veshur me një fustan veror dhe çantët e bardhë përpara trupit, Dade ka bërë sërish diferencën.

Me këtë pjesëmarrje në kampingut e LRI­së, deputetja e PS ka treguar edhe njëherë tjetër raportet e mira që ka me kreun e LSI­së, Ilir Metën, i cili ndodhej i ulur në krah të saj

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029536962509155
array(1) { ["section"]=> string(85) "arta-dades-s-i-shteron-rinia-menyra-si-e-mban-canten-ne-jale-i-tregon-te-gjitha-50673" }