Arta Marku zbarkon në Durrës, i ndodh e papritura me gruan që i habiti të gjithë sapo kryeprokurorja zbriti nga makina (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:58 08-02-2018 Arta Marku zbarkon në Durrës, i ndodh e papritura me gruan që i habiti të gjithë sapo kryeprokurorja zbriti nga makina (VIDEO)

Pas Shkodrës dhe Elbasanit, kryeprokurorja e përgjithme e përkohshme, Arta Marku është ndalur sot në prokurorinë e Durrësit.

Ajo ka mbërritur rreth orës 12.00 për të marrë pjesë në analizën e prokurorisë së Durrësit.

Por, ajo që u bëri përshtypje të gjithëve ishte fakti se sapo Marku ka zbritur nga makina, një grua e moshuar i është drejtuar me zë të lartë duke i kërkuar që t’i shkarkojë të gjithë, duke filluar që nga roja.

Siç duket edhe nga video, Marku nuk ka reaguar ndaj thirrjes së papritur të gruas, por ka vijuar rrugën e saj duke hyrën brenda ambienteve të prokurorisë ku ka marrë pjesë në takimin për analizën e punës së organit të akuzës në Durrës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sërish telashe për Alfred Pezën, Krimet e Rënda nisin procedimin penal (AKUZA)
Arta Marku ultimatum nga Durrësi: Prokurorët të angazhohen! Grupet kriminale po bëhen më agresive, janë të gatshëm të sakrifikojnë gjithkënd! (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.011258125305176
array(1) { ["section"]=> string(130) "arta-marku-zbarkon-ne-durres-i-ndodh-e-papritura-me-gruan-qe-i-habiti-te-gjithe-sapo-kryeprokurorja-zbriti-nga-makina-video-109577" }