Artan Fuga: Ligji do falimentojë publikun dhe privation

Publikuar tek: barometri, më 08:09 22-07-2015 Artan Fuga: Ligji do falimentojë publikun dhe privation

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0380859375
array(1) { ["section"]=> string(60) "artan-fuga-ligji-do-falimentoje-publikun-dhe-privation-16715" }