Artan Hoxha ndërron sërish ekran, ja cili është televizioni që ka arritur marrëveshje me gazetarin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:07 14-11-2019 Artan Hoxha ndërron sërish ekran, ja cili është televizioni që ka arritur marrëveshje me gazetarin

Ndonëse jemi në muajin nëntor, lëvizjet televizive duket se vazhdojnë ende.

Më e fundit vjen nga gazetari investigativ Artan Hoxha, i cili ka vendosur të largohet nga Report TV.

Hoxha do të nis një emision të ri tek Abc News në profilin e tij, siç është investigimi dhe lajmet mbi policinë.

Newsbomb.al mëson se gazetari ka arritur prej disa ditësh një marrëveshje me televizionin, i cili i ka plotësuar Hoxhës kushtet e parashtruara.

Bashkë me Artan Hoxhën pritet që Abc News, t'i bashkohet një tjetër emër i njohur i investigimit në Shqipëri, që mbetet pët t'u zbuluar në ditët në vijim. 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082290172576904
array(1) { ["section"]=> string(104) "artan-hoxha-nderron-serish-ekran-ja-cili-eshte-televizioni-qe-ka-arritur-marreveshje-me-gazetarin-185900" }