Artan Hoxha: Rama e ka hallin te videot e regjistruara me zë dhe figure

Publikuar tek: barometri, më 07:17 26-10-2017 Artan Hoxha: Rama e ka hallin te videot e regjistruara me zë dhe figure

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017719984054565
array(1) { ["section"]=> string(76) "artan-hoxha-rama-e-ka-hallin-te-videot-e-regjistruara-me-ze-dhe-figure-97243" }