Artan Hoxha zbulon detajin te Sali Berisha dhe "ngre dyshime" (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:03 19-02-2017 Artan Hoxha zbulon detajin te Sali Berisha dhe

Gazetarit investigativ Artan Hoxha, vështirë t’i shpëtojë ndonjë detaj sado i vogël në ngjarje të bujshme kriminale, por këtë herë detajin e ka “kapur” në protestën e opozitës.

Për Hoxhën duket se pas çdo detaji fshihen lidhje, intriga, shenja apo edhe paralelizma si ky i sotmi me atletet e Berishës.

Berisha është parë në protestë me kostum serioz dhe atlete sportive. Ja si e komenton Artan Hoxha:

Pse Berisha ka mbathuar atletet Adidas

Historia e fundit të viteve '30, thotë se Mbreti i Shqipërisë Ahmet Zogu kishte premtuar se nëse Italia do pushtonte vendin, ai do mbathte opingat për të luftuar. Në fakt kur Italia pushtoi Shqipërinë mbreti i mbathi opingat, por për të ikur nga vendi.

Ndërsa Sali Berisha më 18 shkurt 2017, për herë të parë në një protestë, ka mbathur bashkë me kostumin serioz, atletet sportive të markës prestigjioze Adidas....

Çfarë mesazhi po përpiqet të jap me këtë simbolikë?!!!

de3433333.jpg

wr425yyy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moderatori mbledh "protestuesit" dhe i bën thirrje: "Ta rrëzojmë qeverinë!" Merr përgjigje të papritur (Video humoristike)
“Demokraci me të meta”, ja pse “The Independent” sjell në vëmendje Fatos Nanon (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011801958084106
array(1) { ["section"]=> string(70) "artan-hoxha-zbulon-detajin-te-sali-berisha-dhe-ngre-dyshime-foto-69257" }