Artan Lame publikon nje foto te Pallatit te Brigadave, kundër hapjes së objektit për publikun

Publikuar tek: foto-e-dites, më 22:42 28-04-2015 Artan Lame publikon nje foto te Pallatit te Brigadave, kundër hapjes së objektit për publikun

Artan Lame, i cili përveç legalizimeve që i ka detyrë shtesë, njihet për pasion të tijin prioritar trashëgimninë, ka postuar në rrjetet sociale një foto të një pamjeje të Pallatit të Brigadave, njëlloj siç ka qenë që në bërjen e asaj godine. Lame, i trembet hapjes së këtij objektin për publikun, duke pasur frikë nga degradimi, nëse qeveria, apo institucionet, nuk financojnë dhe nuk marrin masa shtesë për ruajtjen e objekteve që janë aty brenda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097448825836182
array(1) { ["section"]=> string(97) "artan-lame-publikon-nje-foto-te-pallatit-te-brigadave-kunder-hapjes-se-objektit-per-publikun-9910" }