Arti i të vjedhurit? Foto e puthjes së Melania Trump me kryeministrin kanadez Trudeau po 'thyen' rrjetet sociale (NUK MBETET PAS PRESIDENTI)

Publikuar tek: bota, më 13:07 26-08-2019 Arti i të vjedhurit? Foto e puthjes së Melania Trump me kryeministrin kanadez Trudeau po 'thyen' rrjetet sociale (NUK MBETET PAS PRESIDENTI)

Presioni është i madh në Samitin G7 në Biarritz, Francë, por disa shkrepje fotosh tashmë kanë pushtuar rrjetet sociale.

Një session tradicional i fotove familjare bërë në fund të samitit, ka krijuar edhe zhurmën në median sociale.

Zonja e parë e SHBA, Melania Trump 49 vjec dhe kryeministri kanadez Justin Trudeau, 47 vjec janë në qendër të gossip online pas një shkrepjeje jo shumë të përshtatshme për të dy.

Madje në rrjetet sociale është krijuar edhe hashtagu #MelaniaLovesTrudeau.

Ndërkohë, bashkëshorti i Melania, presidenti i SHBA Donald Trump 73 vjec nuk ka mbetur pas ndërsa merr një puthje të ngrohtë nga zonja e Parë e Francës Brigitte Macron, 66 vjecare, nderkohë që bashkëshorti Macron ndihet i ngazëllyer.

Një foto tjetër tregon puthjen, me sy mbyllur, që presidenti Trump shkëmben me kancelaren gjermane Angela Merkel, 65 vjec. Sic vihet re, ndërsa Trump i mbyll sytë, Merkel i ka sytë e hapur.

69421776_459793251537145_3315478254432813056_n.jpg

69903007_3431187973561710_6871116644672864256_n.jpg

69052715_512138656202566_8257531812943757312_n.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013267993927002
array(1) { ["section"]=> string(142) "arti-i-te-vjedhurit-foto-e-puthjes-se-melania-trump-me-kryeministrin-kanadez-trudeau-po-thyen-rrjetet-sociale-nuk-mbetet-pas-presidenti-176360" }