Artisti i njohur nga Shqipëria jeton mes dy shteteve, kjo është arsyeja (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:13 11-11-2016 Artisti i njohur nga Shqipëria jeton mes dy shteteve, kjo është arsyeja (FOTO)

Dy personazhet e njohur për publikun shqiptar, Klaudia Pepa dhe Albi Nako ndodhen në Itali, dhe pikërisht në Verona.

Balerinët  shqiptarë janë një ndër çiftet më  të pëlqyera. Klaudia Pepa ka hapur shkollën e saj në Itali, ndërsa koreografi Nako qëndron mes Italisë dhe Shqipërisë pasi është dhe në jurinë e “Dance with me”. Megjithatë as largësia nuk i ndan dy artistët shqiptarë. 

albi_nako_dhe_klaudia_pepa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071940422058105
array(1) { ["section"]=> string(81) "artisti-i-njohur-nga-shqiperia-jeton-mes-dy-shteteve-kjo-eshte-arsyeja-foto-59216" }