Artisti shqiptar i jep fund beqarisë, martohet "fshehtas” me bukuroshen japoneze (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:54 18-04-2017 Artisti shqiptar i jep fund beqarisë, martohet

Artisti shqiptar Tedi Papavrami i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar "fshehtas” pak ditë më parë me bukuroshen japoneze e cila është pianiste.

Ka qenë vet artisti ai i cili ka ndarë lajmin e mirë me të gjithë duke shpërndarë në mediat sociale foto nga ceromina private.

Vajza që i ka fituar zemrën është nga Tokio dhe është një pianiste e famshme.

Violinisti Tedi Papavrami ka gjetur dashurinë përkrah vajzës së quajtur Maki Okada.

japoneze_2.jpg5301aa92c2cbb743f04d074321f1d128.jpg

cere.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02106499671936
array(1) { ["section"]=> string(89) "artisti-shqiptar-i-jep-fund-beqarise-martohet-fshehtas-me-bukuroshen-japoneze-fotot-75544" }