Artur Zheji përlotet në emision, me vështirësi mban emocionet (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:15 01-06-2016

Kanë qenë momente mjaft emocionuese për Artur Zhejin sonte në “Opinion” në Tv Klan.

I ftuar ndryshe nga herët e tjera për të folur për një temë sociale, “A keni frikë nga vdekja?”, ai ka rrëfyer eksperiencën personale të humbjes së prindërve. Teksa citonte fjalët që i ka thënë i ati para se të vdiste, Zheji është përlotur.

Më tej fjalën e kam marrë regjisori Gurakuqi i cili gjithashtu ka kaluar momente të vëstira në jetë, humbjen e djalir dhe gruas. Gurakuqi rrefen humbjen e djalit dhe gruas.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02649188041687
array(1) { ["section"]=> string(72) "artur-zheji-perlotet-ne-emision-me-veshtiresi-mban-emocionet-video-42170" }