Artur Zheji: Videot seksuale të ministrit janë nxjerrë në “ankand”, vlera 2 milion euro

Publikuar tek: aktualitet, më 21:58 02-06-2016

Artur Zheji në emisionin “Opinion” në Tv Klan ka konfirmuar se ka jo një por dy video me sfond erotik në nivelet e larta të mazhorancës aktuale, por nuk tha se kush është zyrtari në videot.

Sipas Zhejit atij i kanë ardhur disa frame nga një video, ose më saktë disa foto të shkëputura nga video, por që nuk shquhet qartë personazhi.

“Është një raport homoseksual. Është marrëdhënie me një transvestit. Mentor Kikia i Top-Channel me ka ka sjellë disa foto. Dalloj që është vetëm një person më flokë të shkurtra dhe një person me flokë të gjata. Nuk e pashë videon. Thonë që po bëhet një ankand shumë i madh që kjo video të mos publikohet. Tani vendos bursa. Kush do hedhë më shumë, ai që nuk do të botohet apo ai që do të botohet”, u shpreh Zheji.

Më tej gazetari ka theksuar se ka dy video dhe vlera e tyre në "ankand" ka shkruar në 2 milion euro.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20069694519043
array(1) { ["section"]=> string(89) "artur-zheji-videot-seksuale-te-ministrit-jane-nxjerre-ne-ankand-vlera-2-milion-euro-42273" }