As bashkëshorti turk i Almeda Abazit s’e harron Pavarësinë, ja urimi që bëri për shqiptarët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:29 28-11-2020 As bashkëshorti turk i Almeda Abazit s’e harron Pavarësinë, ja urimi që bëri për shqiptarët Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman

Bukuroshja Almeda Abazi është martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman, të cilit i ka mësuar edhe të flasë pak shqip.

Kështu ai s’ka si të harrojë prejardhjen e partneres së tij dhe me rastin e Ditës së Pavarësisë së Shqipërisë, aktori ka bërë një urim në shqip. Në një postim në Instastory, ai shkruan:

“Gëzuar 28 nëntorin Shqipëria”, të cilën e ka shoqëruar edhe me një shqiponjë dhe me flamurin shqiptar.

almeda-tolgahan-sayisman-4.jpg

Çifti para dy ditësh dha lajmin e bukur se do të bëhen prindër për herë të dytë, por gjininë ende nuk e kanë zbuluar.

Ata kanë një djalë të vogël, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Efehan.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bebe Rexha ‘çmend’ Amerikën, makinat me flamur kuqezi ‘mbushin’ rrugët e Californias (VIDEO)
Dhuratë për 28-29 Nëntorin, grupi suedez realizon versionin e ri të këngës ‘Xhamadani vija vija’ (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01121711730957
array(1) { ["section"]=> string(97) "as-bashkeshorti-turk-i-almeda-abazit-s-e-harron-pavaresine-ja-urimi-qe-beri-per-shqiptaret-229489" }