Asambleja 15 minuta pushim, ja me kë zgjedhin t’i kalojnë dy kandidatët e FSHF (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:04 07-02-2018 Asambleja 15 minuta pushim, ja me kë zgjedhin t’i kalojnë dy kandidatët e FSHF (FOTO)

Asambleja Zgjedhore ka ndërprerë punimet për një pushim të shkurtër prej 15 minutash.

Kjo për faktin se është caktuar që antarët të pushojnë dhe të rikthehen sërish në sallë për të vazhduar me rendin e ditës në këtë proces zgjedhor që ka të bëjë me zgjedhjen e Presidentit të ri të FSHF.

Të gjithë anëtarët kanë dalë jashtë sallës duke e boshatisur plotësisht për pak minuta.

Ajo që bie në sy se një pjesë kanë preferuar të pushojnë buzë detit, ndërsa Armando Duka brenda hollit të hotel Adriatik nën shoqërinë e Refik Halili, presidentin e Tiranës, ndërsa Fino nën shoqërinë e presidentit te federates se volejbollit.

27901627_10212026082269398_774784723_o.jpg

27835945_10212026064788961_973309434_o.jpg

27835866_10212026061788886_907995345_o.jpg

 

 27787086_10212026063388926_1136950375_o_1.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094809532165527
array(1) { ["section"]=> string(89) "asambleja-15-minuta-pushim-ja-me-ke-zgjedhin-t-i-kalojne-dy-kandidatet-e-fshf-foto-109432" }