Asambleja e FSHF, zbardhet axhenda e rendit të ditës për presidentin e ri

Publikuar tek: sport, më 09:46 07-02-2018 Asambleja e FSHF, zbardhet axhenda e rendit të ditës për presidentin e ri

Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së në mbledhjen e fundit për këtë mandat përcaktoi dhe rendin e ditës për Asamblenë Zgjedhore që do të zhvillohet sot, në orën 09:00, në hotel "Adriatik", në Durrës.

 

Rendi i ditës në Asamblenë zgjedhore:

 

- Përshëndetja e presidentit Armand Duka;

 

- Verifikimi i përbërjes së mbledhjes;

 

- Zgjedhja e anëtarëve të Komisionit të Verifikimit dhe numurit të votave;

 

- Emërimi i delegatëve për të verifikuar procesverbalin e asamblesë;

 

- Aprovimi i procesverbalit të Asamblesë së Përgjithshme;

 

- Raporti i presidentit Armando Duka mbi aktivitetin dhe Komitetit Ekzekutiv;

 

- Aprovimi i pasqyrës së llogarive për peridhën 1 janar - 31 dhjetor 2017;

 

- Pranimi i raportit të Auditorit të pavarur "Deloitte Albania";

 

- Propozimi për shoqërinë audituese për vitin financiar 2018;

 

- Aprovimi i buxhetit për vitin financiar 2018;

 

- Raporti mbi Ligën Profesioniste të Futbollit;

 

- Zgjedhjet për president të FSHF-së;

 

- Zgjedhja e nëtë anëtarëve të Komitetit Ekzekutiv;

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096838474273682
array(1) { ["section"]=> string(79) "asambleja-e-fshf-zbardhet-axhenda-e-rendit-te-dites-per-presidentin-e-ri-109410" }